minus plus reset

Zawody w przyrządzaniu prażonek
Info

1 września 2012 roku w maleckim parku po raz pierwszy odbyły się „Zawody w przyrządzaniu prażonek” zorganizowane przez Sołtysa oraz Związek Młodzieży Wiejskiej z Malca. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn...info Wyjazd na Słowację

Klub Seniora „Wrzos” w Malcu zaprasza wszystkich na wyjazd turystyczno-krajoznawczy na Słowację w dniu 5.09.2012 r. /środa/.
info Starodrzew malecki

W zakładce „galeria” pojawił się zbiór zdjęć pomników przyrody wykonanych podczas wakacyjnego spotkania dla dzieci i młodzieży zorganizowanego 14 sierpnia 2012 roku przez malecką świetlicę.
info Wakacyjne spotkanie w świetlicy

W dniu 14 sierpnia 2012 r. w naszej Świetlicy odbyło się wakacyjne spotkanie dla dzieci i młodzieży zatytułowane „A jak to z dębem było…”, mające na celu przybliżenie i przedstawienie krótkiej charakterystyki bogatego miejscowego starodrzewu.
info Dożynki Wiejskie 2012

W niedzielę 5 sierpnia 2012 roku w Malcu odbyły się Dożynki Wiejskie. Obchody święta plonów rozpoczęły się od uroczystej Mszy Świętej w kościele p.w. Św. Jana Kantego w Malcu, następnie orszak z wieńcem i dożynkowym chlebem przeszedł do maleckiego parku...
info Wyścig ulicami Malca

28 lipca 2012 roku na ulicach Malca po raz 12 odbył się wyścig kolarski o Puchar Burmistrza Gminy Kęty, który jest zarazem Mistrzostwami Małopolski w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego oraz Memoriałem Andrzeja Piechaczka.
info A jak to z dzwonem było...

Pracę swoją rozpoczęliśmy od przestudiowania starych dokumentów, oraz wszystkich materiałów zgromadzonych w Maleckiej Izbie Pamięci, mogących zawierać interesujące nas informacje. O dzwonach z roku 1813 i 1881 doszukaliśmy się wielu ciekawych przekazów. Zastanowił nas bardzo to, że nigdzie nie było wzmianki na temat dzwonu z Kaplicy Cmentarnej...
info Obóz żeglarski na Mazurach

W dniach od 29 czerwca do 9 lipca 2012 roku, Gmina Kęty zorganizował wyjazd na obóz żeglarski dla młodzieży aktywnej społecznie.
Info Wakacyjny konkurs „Młodzi twórcy”

Świetlica Młodzieżowa w Malcu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnych konkursach skierowanych do dzieci i młodzieży z terenu naszej miejscowości.
info Klub Kibica EURO 2012

Dokładnie 8 czerwca 2012 r. o godz. 18:00 odbyło się inauguracyjne spotkanie „Klubu Kibica EURO 2012” utworzonego przy Świetlicy Młodzieżowej w Malcu. Był to mecz otwarcia mistrzostw Polska –Grecja.
Ogłoszenie Opłaty na rzecz spółki wodnej

Sołtys sołectwa Malec informuje, iż opłaty na rzecz spółki wodnej można wpłacać w kasie ZSW Oświęcim lub na konto bankowe związku.

Facebook

Podziel się zdjęciami:
admin@malec.kety.pl

Pogoda
Linki i telefony

Poprawny HTML!
Poprawny CSS!RSS