Malec

Pluszowe Mikołajki w Świetlicy

Rozmiar tekstu:

Mikołaj5 grudnia w  Świetlicy odbyły się „Pluszowe Mikołajki” dla naszych najmłodszych. W zabawie uczestniczyło ponad 40-tu milusińskich.

Na początku tego niezwykłego spotkania dzieci w ramach konkursu wykonały świąteczne plakaty. Potem wspólnie obejrzały bajkę pt. „Królewna Śnieżka”. Całość zabawy uświetniła wizyta Świętego Mikołaja oraz całej jego świty, którzy mimo natłoku zajęć w tym okresie odwiedzili także i naszą Świetlicę. Wszystkie dzieci przez cały rok były bardzo grzeczne i otrzymały prezenty. W blasku świątecznej choinki Mikołaj rozdał małym gościom pluszowe upominki, a jego pomocnicy zajęli się rozdawaniem słodyczy. Także laureaci Mikołajowego Konkursu otrzymali dodatkowo pluszowe nagrody.

 

Mimo że zabawa trwała  zaledwie 2 godziny dzieci były bardzo zadowolone ze wspólnego spotkania. Mamy nadzieję, że wizyty takie staną się tradycją, a Święty Mikołaj odwiedzi nas także za rok.

Serdecznie dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do organizacji imprezy, szczególnie szkolnemu opiekunowi i wolontariuszom ze Świetlicy.

Prezenty i słodycze dla dzieci ufundowała Gmina Kęty.

 

Opiekun Świetlicy Młodzieżowej w Malcu: Ewa Jonkisz.