Malec

Drugie miejsce juniorów

Rozmiar tekstu:

TurniejJuniorzy LKS „Zgoda” Malec zajęli drugie miejsce w rozegranym 26 września 2012 roku Turnieju Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezesa Kęckiego Klubu Sportowego „HEJNAŁ”, w którym poza naszą drużyną udział wzięły zespoły: "Hejnału" Kęty, "Pioniera" Pisarzowice i "Orła" Wieprz. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny ogłoszono Wojciecha Kózkę.

 

Wyniki turnieju:

HEJNAŁ -  ZGODA Malec 1-1 (1-0) karne 4-5

PIONIER Pisarzowice - ORZEŁ Wieprz 0-1 (0-1)

Mecz o III miejsce:

PIONIER Pisarzowice – HEJNAŁ 3-1 (1-0)

Mecz o I miejsce:

ORZEŁ Wieprz -  ZGODA Malec 2-0 (2-0)

Końcowa klasyfikacja:

  1. Ludowy Klub Sportowy „ORZEŁ” Wieprz
  2. Ludowy Klub Sportowy „ZGODA” Malec
  3. Ludowy Klub Sportowy „PIONIER” Pisarzowice
  4. Kęcki Klub Sportowy „HEJNAŁ”

Najlepsi zawodnicy w:

  • L.K.S. „ORZEŁ” Wieprz - Szymański Karol
  • L.K.S. „ZGODA” Malec - Kózka Wojciech
  • L.K.S. „PIONIER” Pisarzowice - Długosz Mateusz
  • K.K.S. „HEJNAŁ” - Gasidło Kamil

Składy drużyn:

L.K.S. „ORZEŁ” Wieprz

Wróbel Krzysztof, Kolasa Adrian, Szymański Jakub, Machaczek Kamil, Bury Dominik, Szymański Karol, Kryjak Mateusz, Zacny Damian, Lipnicki Piotr, Kocemba Kacper, Koim Gabriel, Kryjak Seweryn, Zydek Kamil, Katańcew Bartłomiej, Gierat Jakub, Smolik Krzysztof

L.K.S. „ZGODA” Malec

Laszczak Szymon, Machaczka Patryk, Kózka Wojciech, Górski Kamil, Hałat Kamil, Naglik Paweł, Hałat Krzysztof, Chwierut Krzysztof, Chrapkowicz Oskar, Klęczar Tomasz, Płonka Jakub, Dubiel Kamil, Łukasik Patryk, Wendel Szymon, Kasprowski Adrian

L.K.S. „PIONIER” Pisarzowice

Długosz Mateusz, Miodoński Paweł, Więzik Jarosłąw, Zemanek Wojciech, Nycz Jacek, Góra Mateusz, Dziki Mateusz, Grzegorski Piotr, Wróbel Jakub, Goliasz Patryk, Grzegorski Wojciech, Tora Nikodem, Sztyński

Robert, Kostyszyn Kamil

K.K. S. „HEJNAŁ

Podwika Mateusz, Gasidło Kamil, Kowala Artur, Kurek Tomasz, Lach Sebastian, Lach Radosław, Kielar Jakub, Tomiak Wojciech, Gawęda Sebastian, Młocek Dawid, Turek Mateusz, Bogacz Piotr, Bartuś Łukasz, Korfel Szymon, Jeziorski Piotr.

 

Info. i foto. KKS Hejnał